| Item no. | 67110325 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | PTFE |
| net weight | 1.787 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Design | RPORI32 |
| NEW - Inner diameter (d) | 30 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 37.5 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 3.2 mm |
| Material | PTFE |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 12,6600 |
| 2+ | € 12,6400 |
| 5+ | € 10,1960 |
| 10+ | € 10,1980 |
| 20+ | € 8,5650 |
| 50+ | € 79,1280 |
| 100+ | € 7,4230 |
| Article number | 67110325 |
| NEW - Inner diameter (d) | 30 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 37.5 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 3.2 mm |
| Design | |
| Design | RPORI32 |
| Dimensions | |
| Dimensions | 30x37.5x3.2 |
| General | |
| Unit | PCE |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Catalog item | Yes |
| Logistics | |
| country of origin | DK |
| HS-code | 84849000 |
| net weight | 1.787 Gram |
| Material | |
| Material | PTFE |
| Compound | PTFE PT009809 |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Size | |
| Inner diameter (D) | 30 |
| Outer diameter (D) | 37.5 |
| Width (b) | 3.2 |
| Also found under | |
| Hydraulic Rod Seals Dichtomatik | |
All items marked with a * are required.