| Item no. | 67503825 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | PE |
| net weight | 0.001 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Design | RPORI32 |
| NEW - Inner diameter (d) | 35 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 43.7 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 7 mm |
| Material | PE |
| Article number | 67503825 |
| NEW - Inner diameter (d) | 35 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 43.7 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 7 mm |
| Design | |
| Design | RPORI32 |
| Dimensions | |
| Dimensions | 35x43.7x7 |
| General | |
| Unit | PCE |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Catalog item | Yes |
| Logistics | |
| country of origin | DK |
| net weight | 0.001 Gram |
| Material | |
| Material | PE |
| Compound | PE PE009801 |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Size | |
| Inner diameter (D) | 35 |
| Outer diameter (D) | 43.7 |
| Width (b) | 7 |
| Also found under | |
| Hydraulic Rod Seals Dichtomatik | |
All items marked with a * are required.