| Item no. | 67188135 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | TPU |
| Gewicht | 4.6 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | AE47 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 65 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 73 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 4 mm |
| Materiaal | TPU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 5,0000 |
| 5+ | € 2,0000 |
| 10+ | € 1,9040 |
| 20+ | € 1,6100 |
| 50+ | € 1,5300 |
| 100+ | € 14,4940 |
| 200+ | € 13,6880 |
| 500+ | € 1,3420 |
| Artikelnummer | 67188135 |
| Buiten diameter (D) | 73 |
| Productnaam | Wiper |
| Afmetingen | |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 65 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 73 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 4 mm |
| Afmetingen | 65x73x4 |
| NIEUW - Breedte (H) | 7 mm |
| Algemeen | |
| Eenheid | PCE |
| Constructie | |
| Design | AE47 |
| Eigenschappen | |
| Kleur | Blue |
| Identificatie | |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | AE47 |
| Opvolging productnummer | 49433681 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 4.6 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | TR |
| Materiaal | |
| Materiaal | TPU |
| Compound | 90 TPU PU905501 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Afstrijkers Dichtomatik | Dichtomatik Afstrijkers Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.