| Item no. | 67188221 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | TPU |
| Gewicht | 5.9 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | AE47 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 80 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 88 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 4 mm |
| Materiaal | TPU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 5,0000 |
| 5+ | € 2,4640 |
| 10+ | € 2,4640 |
| 20+ | € 1,9790 |
| 50+ | € 19,4120 |
| 100+ | € 18,6660 |
| Artikelnummer | 67188221 |
| Buiten diameter (D) | 88 |
| Productnaam | Wiper |
| Afmetingen | |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 80 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 88 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 4 mm |
| Afmetingen | 80x88x4 |
| NIEUW - Breedte (H) | 7 mm |
| Algemeen | |
| Eenheid | PCE |
| Constructie | |
| Design | AE47 |
| Eigenschappen | |
| Kleur | Blue |
| Identificatie | |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | AE47 |
| Opvolging productnummer | 49441056 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 5.9 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | TR |
| Materiaal | |
| Materiaal | TPU |
| Compound | 90 TPU PU905501 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Afstrijkers Dichtomatik | Dichtomatik Afstrijkers Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.