| Item no. | 67188032 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 196.6 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | SDS01 3/2 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 25 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 37 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 22.5 mm |
| Materiaal | NBR |
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 31 | Levertijd 3 - 5 - Dag(en) |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 15,0400 |
| 2+ | € 15,0400 |
| 5+ | € 12,4120 |
| 10+ | € 12,4140 |
| 20+ | € 9,6170 |
| 50+ | € 87,4320 |
| 100+ | € 80,4380 |
| 200+ | € 73,4440 |
| 500+ | € 68,1980 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 31 Stuks |
| Artikelnummer | 67188032 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 25 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 37 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 22.5 mm |
| Buiten diameter (D) | 37 |
| Productnaam | Chevron Seal - Vee Pack |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 25x37x22.5 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | SDS01 3/2 |
| Identificatie | |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | SDS01 3/2 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 196.6 Gram |
| HS-code | 40169300 |
| Land van herkomst | TR |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 90 NBR NB905501 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Chevron Afdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Chevron Afdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.