| Item no. | 67188138 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 733 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 36 mm |
| Design | SDS01 3/2 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 48 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 22.5 mm |
| Materiaal | NBR |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 16,0200 |
| 2+ | € 16,0200 |
| 5+ | € 13,2200 |
| 10+ | € 13,2220 |
| 20+ | € 10,2430 |
| 50+ | € 93,1160 |
| 100+ | € 8,5670 |
| 200+ | € 7,8220 |
| 500+ | € 72,6340 |
| Artikelnummer | 67188138 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 36 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 48 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 22.5 mm |
| Buiten diameter (D) | 48 |
| Productnaam | Chevron Seal - Vee Pack |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 36x48x22.5 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | SDS01 3/2 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | SDS01 3/2 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 733 Gram |
| HS-code | 40169300 |
| Land van herkomst | TR |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 90 NBR NB905501 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Chevron Afdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Chevron Afdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.