| Item no. | 67196991 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 241.6 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | SDS01 3/2 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 75 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 95 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 40 mm |
| Materiaal | NBR |
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 107 | Levertijd 3 - 5 - Dag(en) |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 29,8600 |
| 2+ | € 29,8500 |
| 5+ | € 25,2320 |
| 10+ | € 25,2340 |
| 20+ | € 21,6800 |
| 50+ | € 199,0280 |
| 100+ | € 184,8140 |
| 200+ | € 174,1520 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 107 Stuks |
| Artikelnummer | 67196991 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 75 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 95 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 40 mm |
| Buiten diameter (D) | 95 |
| Productnaam | Chevron Seal - Vee Pack |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 75x95x40 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | SDS01 3/2 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | SDS01 3/2 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 241.6 Gram |
| HS-code | 40169300 |
| Land van herkomst | TR |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 90 NBR NB905501 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Chevron Afdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Chevron Afdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.