| Item no. | 67189392 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 36.5 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | N05 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 100 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 115 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 12 mm |
| Materiaal | NBR |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 11,1000 |
| 2+ | € 11,1100 |
| 5+ | € 9,3960 |
| 10+ | € 9,3940 |
| 20+ | € 8,0710 |
| 50+ | € 7,4100 |
| 100+ | € 68,8060 |
| 200+ | € 64,8380 |
| Artikelnummer | 67189392 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 100 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 115 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 12 mm |
| Binnen diameter (d) | 100 |
| Buiten diameter (D) | 115 |
| NIEUW - Breedte (H) | 11.7 mm |
| Productnaam | Symmetruc Seal - U-ring |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 100x115x12 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | N05 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Logistiek | |
| Gewicht | 36.5 Gram |
| HS-code | 40169300 |
| Land van herkomst | TR |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 80 NBR NB805501 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| N05 Hydraulische Stangafdichting | Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | N05 Hydraulische Zuigerafdichting | Stang / Zuiger Afdichtingen Dichtomatik | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.