| Item no. | 67065179 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 8.476 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | N05 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 28.57 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 41.27 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 9.52 mm |
| Materiaal | NBR |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 5,5700 |
| 5+ | € 5,1480 |
| 10+ | € 5,1480 |
| 20+ | € 4,2890 |
| 50+ | € 40,3240 |
| 100+ | € 36,8920 |
| 200+ | € 34,3180 |
| 500+ | € 32,6020 |
| Artikelnummer | 67065179 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 28.57 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 41.27 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 9.52 mm |
| Binnen diameter (d) | 28.57 |
| Buiten diameter (D) | 41.27 |
| NIEUW - Breedte (H) | 8.73 mm |
| Productnaam | Symmetruc Seal - U-ring |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 28.57x41.27x9.52 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | N05 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Logistiek | |
| Gewicht | 8.476 Gram |
| HS-code | 40169300 |
| Land van herkomst | GB |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 80 NBR NB800901 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| N05 Hydraulische Stangafdichting | Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | N05 Hydraulische Zuigerafdichting | Stang / Zuiger Afdichtingen Dichtomatik | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.