| Item no. | 67188288 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 14.038 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | N05 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 70 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 82 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 9 mm |
| Materiaal | NBR |
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 189 | Levertijd 3 - 5 - Dag(en) |
| 9 | Op werkdagen voor 12:00 besteld, zelfde dag verzonden |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 7,5400 |
| 5+ | € 6,3680 |
| 10+ | € 6,3700 |
| 20+ | € 5,4730 |
| 50+ | € 50,2440 |
| 100+ | € 46,6560 |
| 200+ | € 43,9640 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 198 Stuks |
| Artikelnummer | 67188288 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 70 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 82 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 9 mm |
| Binnen diameter (d) | 70 |
| Buiten diameter (D) | 82 |
| NIEUW - Breedte (H) | 8.7 mm |
| Productnaam | Symmetruc Seal - U-ring |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 70x82x9 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | N05 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Logistiek | |
| Gewicht | 14.038 Gram |
| HS-code | 40169300 |
| Land van herkomst | TR |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 80 NBR NB805501 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| N05 Hydraulische Stangafdichting | Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | N05 Hydraulische Zuigerafdichting | Stang / Zuiger Afdichtingen Dichtomatik | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.