| Item no. | 40421117 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 4.921 Gram |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Design | AU N |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 35 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 45 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 9 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 8 mm |
| Materiaal | AU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 5+ | € 11,1100 |
| 10+ | € 11,1040 |
| 20+ | € 7,4812 |
| 50+ | € 5,7358 |
| 100+ | € 4,4889 |
| 200+ | € 3,8655 |
| 500+ | € 3,5281 |
| 1000+ | € 3,1829 |
| 2500+ | € 2,8009 |
| 5000+ | € 2,6250 |
| Artikelnummer | 40421117 |
| Minimum verkoop per | 5 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 35 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 45 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 9 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 8 mm |
| Buiten diameter (D) | 45 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 4.5 |
| Productnaam | U-ring seal series AU N |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 35x45x9 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | AU N |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | AU N |
| Logistiek | |
| Gewicht | 4.921 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 94 AU 925 |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 5 |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Komt ook voor in | |
| AU N Stangafdichtingen (Hydrauliek) | Hydraulische Zuigerafdichtingen | AU N Zuigerafdichtingen (Hydrauliek) | Stang / Zuiger Afdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.