| Item no. | 49438173 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | PTFE |
| Gewicht | 1.8 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | SPOR31 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 28 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 35.3 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 3.2 mm |
| Materiaal | PTFE |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 7,9400 |
| 5+ | € 5,6360 |
| 10+ | € 5,6380 |
| 20+ | € 4,6180 |
| 50+ | € 40,1960 |
| 100+ | € 33,6140 |
| Artikelnummer | 49438173 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 28 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 35.3 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 3.2 mm |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 28 |
| Breedte (b) | 3.2 |
| Buiten diameter (D) | 35.3 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 28x35.3x3.2 |
| Algemeen | |
| Eenheid | PCE |
| Constructie | |
| Design | SPOR31 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | SPOR31 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 1.8 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | DK |
| Materiaal | |
| Materiaal | PTFE |
| Compound | PTFE PT000702 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Hydraulische Stangafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.