| Item no. | 67170479 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | TPU |
| Gewicht | 6.1 Gram |
| Verpakkingseenheid | 50 |
| Design | SNI30 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 50 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 60 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 7 mm |
| Materiaal | TPU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 50+ | € 20,5400 |
| 100+ | € 19,4620 |
| 200+ | € 18,3820 |
| 500+ | € 18,0220 |
| Artikelnummer | 67170479 |
| Minimum verkoop per | 50 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 50 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 60 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 7 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 6.4 mm |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 50 |
| Breedte (b) | 7 |
| Buiten diameter (D) | 60 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 50x60x7 |
| Algemeen | |
| Eenheid | PCE |
| Constructie | |
| Design | SNI30 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | SNI30 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 6.1 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | TW |
| Materiaal | |
| Materiaal | TPU |
| Compound | 95 TPU PU953401 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 50 |
| Verpakkingseenheid | 50 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Hydraulische Stangafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.