| Item no. | 67049601 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 17 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | SNI24 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 88.9 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 101.6 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 9.52 mm |
| Materiaal | NBR |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 5,0000 |
| 5+ | € 3,5600 |
| 10+ | € 3,5580 |
| 20+ | € 3,0580 |
| 50+ | € 2,8080 |
| 100+ | € 26,0720 |
| 200+ | € 24,5680 |
| Artikelnummer | 67049601 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 88.9 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 101.6 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 9.52 mm |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 88.9 |
| Breedte (b) | 9.52 |
| Buiten diameter (D) | 101.6 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 88.9x101.6x9.52 |
| Algemeen | |
| Eenheid | PCE |
| Constructie | |
| Design | SNI24 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | SNI24 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 17 Gram |
| HS-code | 40169300 |
| Land van herkomst | IT |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 90 NBR NB901602 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Hydraulische Stangafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.