| Item no. | 67189881 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 0.8 Gram |
| Verpakkingseenheid | 50 |
| Design | SNI24 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 8 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 16 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 6.5 mm |
| Materiaal | NBR |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 50+ | € 10,2100 |
| 100+ | € 0,9396 |
| 200+ | € 0,8580 |
| 500+ | € 0,7966 |
| Artikelnummer | 67189881 |
| Minimum verkoop per | 50 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 8 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 16 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 6.5 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 5.5 mm |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 8 |
| Breedte (b) | 6.5 |
| Buiten diameter (D) | 16 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 8x16x6.5 |
| Algemeen | |
| Eenheid | PCE |
| Constructie | |
| Design | SNI24 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | SNI24 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 0.8 Gram |
| HS-code | 40169300 |
| Land van herkomst | TR |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 70 NBR NB705501 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 50 |
| Verpakkingseenheid | 50 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Hydraulische Stangafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.