| Item no. | 67189684 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 70.6 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | KK22 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 110 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 96 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 22.5 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L1) | 5.2 mm |
| Materiaal | NBR |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 27,1600 |
| 2+ | € 27,1600 |
| 5+ | € 22,9640 |
| 10+ | € 22,9620 |
| 20+ | € 19,7290 |
| 50+ | € 181,1160 |
| 100+ | € 16,8180 |
| 200+ | € 158,4760 |
| Artikelnummer | 67189684 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 110 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 96 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 22.5 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L1) | 5.2 mm |
| NIEUW - Materiaal 2 | PA |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 96 |
| Breedte (b) | 22.5 |
| Buiten diameter (D) | 110 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 110x96x22.5 |
| Algemeen | |
| Eenheid | PCE |
| Constructie | |
| Design | KK22 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | KK22 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 70.6 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | GB |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 80 NBR F |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.