| Item no. | 67194091 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 193.7 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | KK03 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 150 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 130 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 25.4 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L1) | 6.35 mm |
| Materiaal | NBR |
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 233 | Levertijd 3 - 5 - Dag(en) |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 19,3400 |
| 2+ | € 19,3400 |
| 5+ | € 16,3520 |
| 10+ | € 16,3500 |
| 20+ | € 14,0490 |
| 50+ | € 128,9720 |
| 100+ | € 119,7620 |
| 200+ | € 112,8520 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 233 Stuks |
| Artikelnummer | 67194091 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 150 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 130 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 25.4 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L1) | 6.35 mm |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 130 |
| Breedte (b) | 25.4 |
| Buiten diameter (D) | 150 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 150x130x25.4 |
| Algemeen | |
| Eenheid | PCE |
| Constructie | |
| Design | KK03 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | KK03 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 193.7 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | TR |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 80 NBR NB805501 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.