| Item no. | 67188372 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 339.1 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | KK03 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 180 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 155 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 25.4 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L1) | 12.7 mm |
| Materiaal | NBR |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 25,6600 |
| 2+ | € 25,6700 |
| 5+ | € 21,2000 |
| 10+ | € 21,1960 |
| 20+ | € 20,3010 |
| 50+ | € 19,7040 |
| 100+ | € 191,0680 |
| Artikelnummer | 67188372 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 180 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 155 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 25.4 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L1) | 12.7 mm |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 155 |
| Breedte (b) | 25.4 |
| Buiten diameter (D) | 180 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 180x155x25.4 |
| Algemeen | |
| Eenheid | PCE |
| Constructie | |
| Design | KK03 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | KK03 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 339.1 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | TR |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 80 NBR NB805501 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.