| Item no. | 67189687 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 171.3 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | KK22 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 180 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 163 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 26.5 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L1) | 7.2 mm |
| Materiaal | NBR |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 55,6200 |
| 2+ | € 55,6300 |
| 5+ | € 45,9280 |
| 10+ | € 45,9260 |
| 20+ | € 43,9850 |
| 50+ | € 42,6920 |
| 100+ | € 413,9820 |
| Artikelnummer | 67189687 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 180 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 163 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 26.5 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L1) | 7.2 mm |
| NIEUW - Materiaal 2 | PA |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 163 |
| Breedte (b) | 26.5 |
| Buiten diameter (D) | 180 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 180x163x26.5 |
| Algemeen | |
| Eenheid | PCE |
| Constructie | |
| Design | KK22 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | KK22 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 171.3 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | GB |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 80 NBR F |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.