| Item no. | 67192286 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 0.5 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | KK03 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 25 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 16 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 13.5 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L1) | 2.1 mm |
| Materiaal | NBR |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 5,1800 |
| 5+ | € 4,2760 |
| 10+ | € 4,2760 |
| 20+ | € 3,3130 |
| 50+ | € 3,0120 |
| 100+ | € 2,7710 |
| 200+ | € 25,3020 |
| 500+ | € 23,4940 |
| Artikelnummer | 67192286 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 25 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 16 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 13.5 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L1) | 2.1 mm |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 16 |
| Breedte (b) | 13.5 |
| Buiten diameter (D) | 25 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 25x16x13.5 |
| Algemeen | |
| Eenheid | PCE |
| Constructie | |
| Design | KK03 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | KK03 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 0.5 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | TR |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 80 NBR NB805501 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.