| Item no. | 67188367 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 5.446 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | KK03 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 60 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 48 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 20.5 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L1) | 4.2 mm |
| Materiaal | NBR |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 6,2800 |
| 5+ | € 5,1840 |
| 10+ | € 5,1860 |
| 20+ | € 4,0170 |
| 50+ | € 36,5160 |
| 100+ | € 33,5980 |
| 200+ | € 30,6760 |
| 500+ | € 28,4840 |
| Artikelnummer | 67188367 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 60 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 48 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 20.5 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L1) | 4.2 mm |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 48 |
| Breedte (b) | 20.5 |
| Buiten diameter (D) | 60 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 60x48x20.5 |
| Algemeen | |
| Eenheid | PCE |
| Constructie | |
| Design | KK03 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | KK03 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 5.446 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | TR |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 80 NBR NB805501 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.