| Item no. | 67204748 |
| Merk | Dichtomatik |
| Materiaal | TPU |
| Gewicht | 11.07 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | K84 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 80 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 59 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 8.1 mm |
| Materiaal | TPU |
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 288 | Levertijd 3 - 5 - Dag(en) |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 8,6900 |
| 5+ | € 7,1800 |
| 10+ | € 7,1780 |
| 20+ | € 5,7640 |
| 50+ | € 56,5520 |
| 100+ | € 54,3760 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 288 Stuks |
| Artikelnummer | 67204748 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 80 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 59 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 8.1 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 7.8 mm |
| NIEUW - Materiaal 2 | NBR |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 59 |
| Breedte (b) | 8.1 |
| Buiten diameter (D) | 80 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 80x59x8.1 |
| Algemeen | |
| Eenheid | PCE |
| Constructie | |
| Design | K84 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Dichtomatik |
| Model | K84 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 11.07 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | TR |
| Materiaal | |
| Materiaal | TPU |
| Compound | 98 TPU H1005503 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Hydraulische Zuigerafdichtingen Dichtomatik | Dichtomatik Producten | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.