| Item no. | 49337181 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 26 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | T20 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 100 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 115 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 12 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 10.9 mm |
| Materiaal | AU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 333,8400 |
| 2+ | € 181,7400 |
| 5+ | € 90,4363 |
| 10+ | € 59,9945 |
| 20+ | € 44,7845 |
| 50+ | € 35,6493 |
| 100+ | € 32,6121 |
| 200+ | € 30,7850 |
| Artikelnummer | 49337181 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 100 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 115 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 12 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 10.9 mm |
| Binnen diameter (d) | 100 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 5.5 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 5.5 mm |
| Productnaam | Merkel® Rod-U-Cup series T20 |
| Radius van installatieruimte (R1) | 0.4 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 100 |
| Breedte (H) | 12 |
| Buiten diameter (D) | 115 |
| Groefbreedte (L) | 7.5 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 100x115x12 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | T20 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | T20 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 26 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 93 AU V167 |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 93 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.