| Item no. | 49058439 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 1.62 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | LF300 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 120 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 135 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 12.5 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 11.4 mm |
| Materiaal | AU |
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 22 | Levertijd 3 - 5 - Dag(en) |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 56,3800 |
| 2+ | € 56,3784 |
| 5+ | € 39,4617 |
| 10+ | € 39,4638 |
| 20+ | € 28,1876 |
| 50+ | € 22,5503 |
| 100+ | € 19,1677 |
| 200+ | € 16,3489 |
| 500+ | € 14,6577 |
| 1000+ | € 13,5302 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 22 Stuks |
| Artikelnummer | 49058439 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 120 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 135 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 12.5 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 11.4 mm |
| Binnen diameter (d) | 120 |
| Productnaam | U-ring series LF300 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 120 |
| Buiten diameter (D) | 135 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 120x135x12.5 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | LF300 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | LF300 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 1.62 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 94 AU 925 |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.