| Item no. | 24250882 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 0.46 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | PU82 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 136 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 141.9 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 5.8 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 4.9 mm |
| Materiaal | AU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 30,8000 |
| 2+ | € 30,8100 |
| 5+ | € 21,5675 |
| 10+ | € 21,5675 |
| 20+ | € 15,4050 |
| 50+ | € 12,3242 |
| 100+ | € 10,4756 |
| 200+ | € 8,9350 |
| 500+ | € 8,0107 |
| 1000+ | € 7,3945 |
| Artikelnummer | 24250882 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 136 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 141.9 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 5.8 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 4.9 mm |
| Binnen diameter (d) | 136 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 3.5 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 3.5 mm |
| Productnaam | Merkel® Cover Seal series PU82 |
| Profiel (S) | 2.95 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 136 |
| Breedte (H) | 5.8 |
| Buiten diameter (D) | 141.9 |
| Groefbreedte (L) | 2.95 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 136x141.9x5.8 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | PU82 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | PU82 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 0.46 Gram |
| HS-code | 39269097 |
| Land van herkomst | FR |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 95 AU V142 |
| Materiaal Klasse | AU |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 95 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.