| Item no. | 49316560 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 0.026 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | PU82 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 156.5 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 167.7 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 12.4 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 10.8 mm |
| Materiaal | AU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 308,2600 |
| 2+ | € 176,0148 |
| 5+ | € 96,5889 |
| 10+ | € 70,0793 |
| 20+ | € 52,0967 |
| 50+ | € 48,8969 |
| 100+ | € 46,2558 |
| 200+ | € 46,2558 |
| 500+ | € 44,1407 |
| 1000+ | € 43,8669 |
| Artikelnummer | 49316560 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 156.5 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 167.7 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 12.4 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 10.8 mm |
| Binnen diameter (d) | 156.5 |
| Productnaam | Merkel® Cover Seal series PU82 |
| Profiel (S) | 5.6 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 156.5 |
| Breedte (H) | 12.4 |
| Buiten diameter (D) | 167.7 |
| Groefbreedte (L) | 5.6 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 156.5x167.7x12.4 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | PU82 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | PU82 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 0.026 Gram |
| HS-code | 39269097 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 93 AU V167 |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 93 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.