| Item no. | 49068314 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 10.5 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | PU82 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 160 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 168.6 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 9 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 7.7 mm |
| Materiaal | AU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 40,9800 |
| 2+ | € 40,9760 |
| 5+ | € 29,5942 |
| 10+ | € 29,5942 |
| 20+ | € 21,8540 |
| 50+ | € 17,3012 |
| 100+ | € 15,0249 |
| 200+ | € 13,6589 |
| Artikelnummer | 49068314 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 160 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 168.6 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 9 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 7.7 mm |
| Binnen diameter (d) | 160 |
| Productnaam | Merkel® Cover Seal series PU82 |
| Profiel (S) | 4.3 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 160 |
| Breedte (H) | 9 |
| Buiten diameter (D) | 168.6 |
| Groefbreedte (L) | 4.3 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 160x168.6x9 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | PU82 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | PU82 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 10.5 Gram |
| HS-code | 39269097 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 95 AU V142 |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 95 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.