| Item no. | 24223274 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 950 Gram |
| Verpakkingseenheid | 300 |
| Design | T20 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 28 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 38 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 8 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 7.3 mm |
| Materiaal | AU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 300+ | € 2,5000 |
| 500+ | € 2,2788 |
| 1000+ | € 2,0558 |
| 2500+ | € 1,8091 |
| 5000+ | € 1,6955 |
| Artikelnummer | 24223274 |
| Minimum verkoop per | 300 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 28 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 38 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 8 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 7.3 mm |
| Binnen diameter (d) | 28 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 4.5 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 4.5 mm |
| Productnaam | Merkel® Rod-U-Cup series T20 |
| Radius van installatieruimte (R1) | 0.4 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 28 |
| Breedte (H) | 8 |
| Buiten diameter (D) | 38 |
| Groefbreedte (L) | 5 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 28x38x8 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | T20 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | T20 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 950 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | FR |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 95 AU V142 |
| Materiaal Klasse | AU |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 95 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 300 |
| Verpakkingseenheid | 300 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.