| Item no. | 24223186 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | PTFE |
| Gewicht | 95 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | OMS-MR |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 290 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 314 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 8.1 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 7.6 mm |
| Materiaal | PTFE |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 269,9900 |
| 2+ | € 190,8660 |
| 5+ | € 169,9111 |
| 10+ | € 146,6389 |
| 20+ | € 129,7754 |
| 50+ | € 114,9650 |
| 100+ | € 107,2811 |
| 200+ | € 105,1842 |
| Artikelnummer | 24223186 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 290 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 314 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 8.1 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 7.6 mm |
| Binnen diameter (d) | 290 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 8 |
| Energizer compound | NBR |
| Material grp enigiser element | NBR |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 8 mm |
| Productnaam | Merkel® Omegat-Seal set EW series OMS-MR |
| Radius van installatieruimte (R1) | 2 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 290 |
| Breedte (H) | 8.1 |
| Buiten diameter (D) | 314 |
| Groefbreedte (L) | 12 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 290x314x8.1 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | OMS-MR |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | OMS-MR |
| Logistiek | |
| Gewicht | 95 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | PTFE |
| Compound | PTFE B602 / NBR |
| Materiaal Klasse | PTFE |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.