| Item no. | 49436378 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | PTFE |
| Gewicht | 9 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 35 mm |
| Design | NRVI |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 41.2 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 4.8 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 4.3 mm |
| Materiaal | PTFE |
| Artikelnummer | 49436378 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 35 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 41.2 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 4.8 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 4.3 mm |
| Binnen diameter (d) | 35 |
| Breedte profiel (S) | 3.1 |
| Energizer compound | FKM |
| Huisdiepte (L) | 4.8 |
| Productnaam | U-ring seal set series NRVI |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 35 |
| Breedte (H) | 4.8 |
| Buiten diameter (D) | 41.2 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 35x41.2x4.8 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | NRVI |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | NRVI |
| Logistiek | |
| Gewicht | 9 Gram |
| HS-code | 84879090 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | PTFE |
| Compound | PTFE Y005 14310 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.