| Item no. | 49490393 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 152 Gram |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Design | T20 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 40 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 50 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 8 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 7.3 mm |
| Materiaal | AU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 5+ | € 7,8000 |
| 10+ | € 7,8041 |
| 20+ | € 5,2588 |
| 50+ | € 4,0317 |
| 100+ | € 3,1553 |
| 200+ | € 2,7170 |
| 500+ | € 2,4799 |
| 1000+ | € 2,2373 |
| 2500+ | € 1,9688 |
| 5000+ | € 1,8452 |
| Artikelnummer | 49490393 |
| Minimum verkoop per | 5 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 40 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 50 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 8 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 7.3 mm |
| Binnen diameter (d) | 40 |
| Breedte (b) | 7.3 |
| Productnaam | Merkel® Rod-U-Cup series T20 |
| Afmeting | |
| Breedte (H) | 8 |
| Buiten diameter (D) | 50 |
| Groefbreedte (L) | 5 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 40x50x8 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | T20 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Logistiek | |
| Gewicht | 152 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | IN |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 95 AU V142 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 5 |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.