| Item no. | 49065620 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 73 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | PU82 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 50 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 54.8 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 6.3 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 5.4 mm |
| Materiaal | AU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 2+ | € 7,2400 |
| 5+ | € 6,6539 |
| 10+ | € 6,6518 |
| 20+ | € 4,4813 |
| 50+ | € 3,4360 |
| 100+ | € 2,6890 |
| 200+ | € 2,3155 |
| 500+ | € 2,1135 |
| 1000+ | € 1,9068 |
| 2500+ | € 1,6779 |
| 5000+ | € 1,5725 |
| Artikelnummer | 49065620 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 50 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 54.8 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 6.3 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 5.4 mm |
| Binnen diameter (d) | 50 |
| Productnaam | Merkel® Cover Seal series PU82 |
| Profiel (S) | 2.4 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 50 |
| Buiten diameter (D) | 54.8 |
| Groefbreedte (L) | 2.4 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 50x54.8x6.3 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | PU82 |
| Identificatie | |
| Merk | Freudenberg |
| Model | PU82 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 73 Gram |
| HS-code | 39269097 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 95 AU V142 |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 95 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.