| Item no. | 24309793 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 21 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | T24 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 50 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 58 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 12 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 10.9 mm |
| Materiaal | AU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 18,0400 |
| 2+ | € 18,0492 |
| 5+ | € 16,2407 |
| 10+ | € 16,2427 |
| 20+ | € 10,8285 |
| 50+ | € 8,3017 |
| 100+ | € 6,4971 |
| 200+ | € 5,5947 |
| 500+ | € 5,0532 |
| 1000+ | € 4,5118 |
| 2500+ | € 3,9704 |
| 5000+ | € 3,6094 |
| Artikelnummer | 24309793 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 50 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 58 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 12 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 10.9 mm |
| Binnen diameter (d) | 50 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 3 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 3 mm |
| Productnaam | Merkel® Rod-U-Cup series T24 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 50 |
| Breedte (H) | 12 |
| Buiten diameter (D) | 58 |
| Groefbreedte (L) | 4 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 50x58x12 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | T24 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | T24 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 21 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | FR |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 95 AU V142 |
| Materiaal Klasse | AU |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 95 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.