| Item no. | 49075452 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 0.4 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | T20 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 50 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 59.2 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 7.14 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 6.5 mm |
| Materiaal | AU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 321,2100 |
| 2+ | € 169,0000 |
| 5+ | € 77,6027 |
| 10+ | € 47,1369 |
| 20+ | € 31,9269 |
| 50+ | € 22,7693 |
| 100+ | € 19,7089 |
| 200+ | € 17,9273 |
| Artikelnummer | 49075452 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 50 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 59.2 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 7.14 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 6.5 mm |
| Binnen diameter (d) | 50 |
| Productnaam | Merkel® Rod-U-Cup series T20 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 50 |
| Breedte (H) | 7.14 |
| Buiten diameter (D) | 59.2 |
| Groefbreedte (L) | 4.6 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 50x59.2x7.14 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | T20 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | T20 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 0.4 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 95 AU V142 |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 95 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.