| Item no. | 24223294 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 18.5 Gram |
| Verpakkingseenheid | 300 |
| Design | T20 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 56 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 71 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 12.5 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 11.4 mm |
| Materiaal | AU |
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 600 | Levertijd 3 - 5 - Dag(en) |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 300+ | € 4,0400 |
| 500+ | € 3,6864 |
| 1000+ | € 3,3256 |
| 2500+ | € 2,9265 |
| 5000+ | € 2,7428 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 600 Stuks |
| Artikelnummer | 24223294 |
| Minimum verkoop per | 300 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 56 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 71 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 12.5 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 11.4 mm |
| Binnen diameter (d) | 56 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 5.5 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 5.5 mm |
| Productnaam | Merkel® Rod-U-Cup series T20 |
| Radius van installatieruimte (R1) | 0.4 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 56 |
| Breedte (H) | 12.5 |
| Buiten diameter (D) | 71 |
| Groefbreedte (L) | 7.5 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 56x71x12.5 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | T20 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | T20 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 18.5 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | FR |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 95 AU V142 |
| Materiaal Klasse | AU |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 95 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 300 |
| Verpakkingseenheid | 300 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.