| Item no. | 18409 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 38 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | NI250 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 60 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 80 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 13 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 12 mm |
| Materiaal | NBR |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 56,0700 |
| 2+ | € 56,0872 |
| 5+ | € 43,6197 |
| 10+ | € 43,6187 |
| 20+ | € 28,6640 |
| 50+ | € 22,4326 |
| 100+ | € 19,3169 |
| 200+ | € 17,4474 |
| 500+ | € 14,9550 |
| Artikelnummer | 18409 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 60 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 80 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 13 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 12 mm |
| Binnen diameter (d) | 60 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 6 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 6 mm |
| Productnaam | U-ring seal set series NI250 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 60 |
| Breedte (H) | 13 |
| Buiten diameter (D) | 80 |
| Groefbreedte (L) | 10 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 60x80x13 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | NI250 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | NI250 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 38 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 80 NBR 878 / POM Q09920 |
| Materiaal Klasse | NBR |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.