| Item no. | 24370282 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 329 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | T20 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 63 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 80 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 14 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 12.7 mm |
| Materiaal | AU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 351,1500 |
| 2+ | € 186,9244 |
| 5+ | € 88,3584 |
| 10+ | € 55,4955 |
| 20+ | € 39,0520 |
| 50+ | € 29,2093 |
| 100+ | € 25,9433 |
| 200+ | € 23,9565 |
| 500+ | € 23,9565 |
| 1000+ | € 23,9565 |
| Artikelnummer | 24370282 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 63 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 80 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 14 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 12.7 mm |
| Binnen diameter (d) | 63 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 5.5 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 5.5 mm |
| Productnaam | Merkel® Rod-U-Cup series T20 |
| Radius van installatieruimte (R1) | 0.4 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 63 |
| Breedte (H) | 14 |
| Buiten diameter (D) | 80 |
| Groefbreedte (L) | 8.5 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 63x80x14 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | T20 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | T20 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 329 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 95 AU V142 |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 95 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.