| Item no. | 24344775 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | PTFE |
| Gewicht | 4.7 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | OMS-MR |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 700 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 727.3 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 9.5 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 8.7 mm |
| Materiaal | PTFE |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 1.638,8900 |
| 2+ | € 1.158,5860 |
| 5+ | € 1.031,3888 |
| 10+ | € 890,1256 |
| 20+ | € 787,7615 |
| 50+ | € 697,8588 |
| 100+ | € 651,2160 |
| 200+ | € 638,4873 |
| Artikelnummer | 24344775 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 700 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 727.3 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 9.5 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 8.7 mm |
| Binnen diameter (d) | 700 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 11 |
| Energizer compound | HNBR |
| Material grp enigiser element | FKM |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 11 mm |
| Productnaam | Merkel® Omegat-Seal set EW series OMS-MR |
| Radius van installatieruimte (R1) | 2 |
| Verpakking | Small Pack |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 700 |
| Breedte (H) | 9.5 |
| Buiten diameter (D) | 727.3 |
| Groefbreedte (L) | 13.65 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 700x727.3x9.5 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | OMS-MR |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | OMS-MR |
| Logistiek | |
| Gewicht | 4.7 Gram |
| HS-code | 39269097 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | PTFE |
| Compound | PTFE B602 / FKM |
| Materiaal Klasse | PTFE |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.