| Item no. | 40422057 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 14.251 Gram |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Design | LF300 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 70 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 85 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 12.5 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 11.4 mm |
| Materiaal | AU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 5+ | € 17,1200 |
| 10+ | € 17,1215 |
| 20+ | € 12,3593 |
| 50+ | € 9,8875 |
| 100+ | € 8,4044 |
| 200+ | € 7,1684 |
| 500+ | € 6,4945 |
| 1000+ | € 6,0574 |
| Artikelnummer | 40422057 |
| Minimum verkoop per | 5 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 70 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 85 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 12.5 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 11.4 mm |
| Binnen diameter (d) | 70 |
| Productnaam | U-ring series LF300 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 70 |
| Breedte (H) | 12.5 |
| Buiten diameter (D) | 85 |
| Groefbreedte (L) | 7.5 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 70x85x12.5 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | LF300 |
| Identificatie | |
| Merk | Freudenberg |
| Model | LF300 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 14.251 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 94 AU 925 |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 5 |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.