| Item no. | 40422258 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 41.7 Gram |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Design | T20 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 75 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 90 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 11 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 10 mm |
| Materiaal | AU |
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 20 | Op werkdagen voor 12:00 besteld, zelfde dag verzonden |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 5+ | € 12,5500 |
| 10+ | € 12,5517 |
| 20+ | € 9,0605 |
| 50+ | € 7,2483 |
| 100+ | € 6,1612 |
| 200+ | € 5,2551 |
| 500+ | € 4,7612 |
| 1000+ | € 4,4406 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 20 Stuks |
| Artikelnummer | 40422258 |
| Minimum verkoop per | 5 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 75 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 90 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 11 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 10 mm |
| Binnen diameter (d) | 75 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 5.5 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 5.5 mm |
| Productnaam | Merkel® Rod-U-Cup series T20 |
| Radius van installatieruimte (R1) | 0.4 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 75 |
| Breedte (H) | 11 |
| Buiten diameter (D) | 90 |
| Groefbreedte (L) | 7.5 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 75x90x11 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | T20 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | T20 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 41.7 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | FR |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 95 AU V142 |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 95 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 5 |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.