| Item no. | 40421008 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 62 Gram |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Design | H OF |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 7 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 12 mm |
| NIEUW - Breedte op as (H1) | 0.9 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 4 mm |
| Materiaal | NBR |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 5+ | € 14,3500 |
| 10+ | € 14,3458 |
| 20+ | € 10,3615 |
| 50+ | € 7,7187 |
| 100+ | € 6,2083 |
| 200+ | € 5,3694 |
| 500+ | € 4,8660 |
| 1000+ | € 4,0271 |
| 2500+ | € 3,5237 |
| Artikelnummer | 40421008 |
| Minimum verkoop per | 5 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 7 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 12 mm |
| NIEUW - Breedte op as (H1) | 0.9 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 4 mm |
| Binnen diameter (d) | 7 |
| Breedte (H) | 0.9 |
| Binnen diameter (d) | 7 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 3 |
| Lengte van afdichtlip (H1) | 0.9 |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 0.9 mm |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 3 mm |
| Nomenclature in FST catalogue | 0007,00-006 |
| Productnaam | H OF |
| Verpakking | Small Pack |
| Afmeting | |
| Buiten diameter (D) | 12 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 7x12x0.9 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | H OF |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | H OF |
| Logistiek | |
| Gewicht | 62 Gram |
| HS-code | 40169300 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 88 NBR 101 |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 88 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 5 |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.