| Item no. | 40421071 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 18 Gram |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Design | H OF |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 70 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 90 mm |
| NIEUW - Breedte op as (H1) | 2.5 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 10 mm |
| Materiaal | NBR |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 5+ | € 23,3300 |
| 10+ | € 23,3303 |
| 20+ | € 15,3317 |
| 50+ | € 12,6302 |
| 100+ | € 10,8759 |
| 200+ | € 9,8234 |
| 500+ | € 8,4201 |
| Artikelnummer | 40421071 |
| Minimum verkoop per | 5 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 70 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 90 mm |
| NIEUW - Breedte op as (H1) | 2.5 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 10 mm |
| Binnen diameter (d) | 70 |
| Breedte (H) | 2.5 |
| Binnen diameter (d) | 70 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 3.5 |
| Lengte van afdichtlip (H1) | 2.5 |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 2.5 mm |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 3.5 mm |
| Nomenclature in FST catalogue | 0070,00-006 |
| Productnaam | H OF |
| Verpakking | Small Pack |
| Afmeting | |
| Buiten diameter (D) | 90 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 70x90x2.5 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | H OF |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | H OF |
| Logistiek | |
| Gewicht | 18 Gram |
| HS-code | 40169300 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 88 NBR 101 |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 88 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 5 |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.