| Item no. | 49070383 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 0.4 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | T20 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 82.5 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 91.95 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 7.14 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 6.5 mm |
| Materiaal | AU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 323,3800 |
| 2+ | € 173,3836 |
| 5+ | € 83,3788 |
| 10+ | € 53,3488 |
| 20+ | € 38,3672 |
| 50+ | € 29,3692 |
| 100+ | € 26,3543 |
| 200+ | € 24,5504 |
| Artikelnummer | 49070383 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 82.5 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 91.95 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 7.14 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 6.5 mm |
| Binnen diameter (d) | 82.5 |
| Productnaam | Merkel® Rod-U-Cup series T20 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 82.5 |
| Breedte (H) | 7.14 |
| Buiten diameter (D) | 91.95 |
| Groefbreedte (L) | 4.7 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 82.5x91.95x7.14 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | T20 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | T20 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 0.4 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 95 AU V142 |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 95 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.