| Item no. | 49017739 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | PTFE |
| Gewicht | 117.731 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | OMS-MRPR |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 90 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 105.1 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 6.3 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 5.9 mm |
| Materiaal | PTFE |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 138,4400 |
| 2+ | € 73,1276 |
| 5+ | € 49,3064 |
| 10+ | € 36,6330 |
| 20+ | € 29,4964 |
| 50+ | € 24,8042 |
| 100+ | € 21,4266 |
| 200+ | € 20,2324 |
| 500+ | € 18,9684 |
| 1000+ | € 18,4337 |
| Artikelnummer | 49017739 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 90 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 105.1 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 6.3 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 5.9 mm |
| Binnen diameter (d) | 90 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 6 |
| Energizer compound | NBR |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 6 mm |
| Productnaam | Merkel® Omegat-S. set EW series OMS-MR-PR |
| Radius van installatieruimte (R1) | 1.2 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 90 |
| Breedte (H) | 6.3 |
| Buiten diameter (D) | 105.1 |
| Groefbreedte (L) | 7.55 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 90x105.1x6.3 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | OMS-MRPR |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | OMS-MRPR |
| Logistiek | |
| Gewicht | 117.731 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | PTFE |
| Compound | PTFE C104 / NBR |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.