| Item no. | 49206030 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | CR |
| Gewicht | 240 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | CAMC |
| NIEUW - Aansluitdiameter 1 (A1) | 164 mm |
| NIEUW - Aansluitdiameter 2 (A2) | 175 mm |
| NIEUW - Hoogte (H) | 55 mm |
| Materiaal | CR |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 60 Stuks |
| Artikelnummer | 49206030 |
| NIEUW - Aansluitdiameter 1 (A1) | 164 mm |
| NIEUW - Aansluitdiameter 2 (A2) | 175 mm |
| NIEUW - Hoogte (H) | 55 mm |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 160 mm |
| NIEUW - Gereedschapsnummer (Nr.) | V6-01234 |
| NIEUW - Max. buitendiameter (Dmax) | 196 mm |
| Productnaam | Rubber Bellow CAMC |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 164x175x55 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | CAMC |
| Identificatie | |
| Merk | Freudenberg |
| Logistiek | |
| Gewicht | 240 Gram |
| HS-code | 40169300 |
| Land van herkomst | PL |
| Materiaal | |
| Materiaal | CR |
| Compound | 60 CR 288988 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Balgen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.