Item no. 67077655
Merk Dichtomatik
Materiaal PTFE
Gewicht 9 Gram
Verpakkingseenheid 1
Specificaties
Design SPOR31
NIEUW - Binnendiameter (d) 70 mm
NIEUW - Buitendiameter (D) 80.7 mm
NIEUW - Groefbreedte (L) 4.2 mm
Materiaal PTFE
Dichtomatik
per stuk
Voorraad 94
Voorraad Levertijd
94 Levertijd 3 - 5 - Dag(en)
Minimale afname: 1
Aantal
per PC
Per stuk
Specificaties
Uit voorraad leverbaar Ja, 94 Stuks
Artikelnummer 67077655
NIEUW - Groefbreedte (L)4.2 mm