| Item no. | 49385150 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 265 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | HDR-2C |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 36 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 46 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 7.8 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 7.3 mm |
| Materiaal | AU |
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 106 | Levertijd 3 - 5 - Dag(en) |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 16,8600 |
| 2+ | € 16,8688 |
| 5+ | € 15,5064 |
| 10+ | € 15,5054 |
| 20+ | € 10,4474 |
| 50+ | € 8,0097 |
| 100+ | € 6,2684 |
| 200+ | € 5,3978 |
| 500+ | € 4,9268 |
| 1000+ | € 4,4447 |
| 2500+ | € 3,9113 |
| 5000+ | € 3,6657 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 106 Stuks |
| Artikelnummer | 49385150 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 36 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 46 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 7.8 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 7.3 mm |
| Binnen diameter (d) | 36 |
| Productnaam | Rod Seal type HDR-2C |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 36 |
| Buiten diameter (D) | 46 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 36x46x7.8 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | HDR-2C |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | HDR-2C |
| Logistiek | |
| Gewicht | 265 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 92 AU 21100 |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 92 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.