| Item no. | 49311262 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 20 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | HDR-2C |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 55 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 65 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 8 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 7.1 mm |
| Materiaal | AU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 22,5500 |
| 2+ | € 22,5628 |
| 5+ | € 20,7438 |
| 10+ | € 20,7460 |
| 20+ | € 13,9765 |
| 50+ | € 10,7155 |
| 100+ | € 8,3860 |
| 200+ | € 7,2212 |
| 500+ | € 6,5911 |
| 1000+ | € 5,9462 |
| 2500+ | € 5,2326 |
| 5000+ | € 4,9041 |
| Artikelnummer | 49311262 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 55 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 65 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 8 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 7.1 mm |
| Binnen diameter (d) | 55 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 4.5 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 4.5 mm |
| Productnaam | Rod Seal type HDR-2C |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 55 |
| Breedte (H) | 8 |
| Buiten diameter (D) | 65 |
| Groefbreedte (L) | 5 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 55x65x8 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | HDR-2C |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | HDR-2C |
| Logistiek | |
| Gewicht | 20 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 92 AU 21100 |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 92 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.