| Item no. | 49065883 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 1740 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 60 mm |
| Design | HDR-2C |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 75 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 11 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 10 mm |
| Materiaal | AU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 25,0500 |
| 2+ | € 25,0640 |
| 5+ | € 23,0506 |
| 10+ | € 23,0485 |
| 20+ | € 15,5298 |
| 50+ | € 11,9061 |
| 100+ | € 9,3179 |
| 200+ | € 8,0237 |
| 500+ | € 7,3235 |
| 1000+ | € 6,6070 |
| 2500+ | € 5,8141 |
| 5000+ | € 5,4491 |
| Artikelnummer | 49065883 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 60 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 75 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 11 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 10 mm |
| Binnen diameter (d) | 60 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 5.5 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 5.5 mm |
| Productnaam | Rod Seal type HDR-2C |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 60 |
| Breedte (H) | 11 |
| Buiten diameter (D) | 75 |
| Groefbreedte (L) | 7.5 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 60x75x11 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | HDR-2C |
| Identificatie | |
| Merk | Freudenberg |
| Model | HDR-2C |
| Logistiek | |
| Gewicht | 1740 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 92 AU 21100 |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 92 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.