| Item no. | 10216 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | NBR |
| Verpakkingseenheid | 300 |
| Design | H OF |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 40 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 66 mm |
| NIEUW - Breedte op as (H1) | 3 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 10 mm |
| Materiaal | NBR |
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 600 | Levertijd 3 - 5 - Dag(en) |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 300+ | € 7,2200 |
| 500+ | € 6,5470 |
| 1000+ | € 5,4182 |
| 2500+ | € 4,7409 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 600 Stuks |
| Artikelnummer | 10216 |
| Minimum verkoop per | 300 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 40 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 66 mm |
| NIEUW - Breedte op as (H1) | 3 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 10 mm |
| Binnen diameter (d) | 40 |
| Breedte (H) | 3 |
| Binnen diameter (d) | 40 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 3 |
| Lengte van afdichtlip (H1) | 3 |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 3 mm |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 3 mm |
| Nomenclature in FST catalogue | 0040,00-003 |
| Productnaam | H OF |
| Verpakking | Industry Pack |
| Afmeting | |
| Buiten diameter (D) | 66 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 40x66x3 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | H OF |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | H OF |
| Logistiek | |
| HS-code | 40169300 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 88 NBR 101 |
| Materiaal Klasse | NBR |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 88 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 300 |
| Verpakkingseenheid | 300 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.